U textilu, batohů, bandážek si vyberte motiv, barvu a velikost. Do 7-10 pracovních dnů vám objednané zboží vyrobíme a dodáme.

StripHair - čistění srsti koně

1 položek celkem
Strip Hair - čištění srsti koně  čištění srsti koně -  Hřbílko na koně
Tip
1 079 Kč / ks

  The StripHair ™ Gentle Groomer je unikátní čistící nástroj patentovaný v USA, který bez velké námahy odstraní z Vašeho koně zaschlé bahno, prach, písek, starou srst,...

Kód: 40

The StripHair ™ Gentle Groomer je unikátní čistící nástroj patentovaný v USA, který bez velké námahy odstraní z Vašeho koně zaschlé bahno, prach, písek, starou srst, staré kožní šupiny a pot. Je naprosto bezpečný pro čištění v oblasti kolem očí a dokonce i v oblasti kloubů, které jsou při použití klasických nástrojů hůře omyvatelné.  StripHair nemá žádné ostré části, a je tudíž bezpečný a vhodný i pro citlivé koně. 


Předchozí model StripHair Gentle Grooming  je mimo jiné vítězem Horses Product of the Year 2018 (Koňský produkt roku 2018) v kategorii Péče o koně. Vítěze zvolila odborná porota, a hlasující milovníci koní. Na stránkách  http://www.horsesproductoftheyear.com .

 

StripHair Gentle Groomer Classic (černý) - Dokonale tvarovaný, vhodný pro všechny druhy koní, pony, krátkosrtstých psů, koček i ostatní zvířata. Všechny funkce jsou uvedeny v podrobném popisu níže.