U objednávek přijatých do 6.12.2019 garantujeme jejich dodání do Vánoc.

Krmení pro koně Bezobilné Müsli 15 Kg

Kód: 1106
Neohodnoceno
Značka: LEXA
767 Kč / ks
Na objednávku

Speciální prémiové müsli bez přídavku obilovin.

  • Bez přídavku minerálů, vitamínů a stopových prvků

  • pro cílené dávkování minerálních krmiv

Vhodné pro koně:

  • koně s intolerancí / alergií na lepek
  • koně s metabolickými problémy. 
  • koně s citlivým trávením

Detailní informace

Detailní popis produktu

Müsli bez obilovin, pro koně s intolerancí / alergií obilovin (lepku) a metabolicky citlivé koně. Bez přídavku minerálů, vitamínů a stopových prvků. Pro cílené dávkování minerálních krmiv.

Stále častěji se u koní vyskytuje intolerance obilovin (lepku), což má za následek mnoho nežádoucích příznaků.

Toto Müsli je speciálně navrženo pro citlivé koně, i přes snížený obsah škrobu a cukru je schopno pokrýt nutriční nároky. Toto krmivo je zcela bez obilovin, obsahuje vojtěšku, slunečnicová semínka a esenciální aminokyseliny, které mají pozitivní vliv na vitalitu koně a podporují správnou funkci metabolismu. Vysoký podíl vojtěšky příznivě působí na gastrointestinální trakt a lesk srsti.

Lněné semínko a pivovarské kvasnice mohou také optimalizovat trávení. Neméně důležité jsou přírodní živiny z mrkve a červené řepy. Vysoce kvalitní černý kmín, lněné semínko a esenciální mastné kyseliny posilují celý metabolismus, trávení, kůži a mají příznivý účinek na srst. Müsli napomáhá vylučování toxinů a těžkých kovů pomoci betonitu. Neobsahuje žádné přidané minerály, vitamíny ani stopové prvky. Je ideální základnou pro cílenou kombinaci s naší řadou minerálních krmiv Lexa.

 Doporučené dávkování:

 Kůň: do 1kg

Pony: do 700g denně

 Složení:

Vojtěšková řezanka, lněné semínko, slunečnicové semínko, jablečné výlisky, vojtěška, hrachové vločky, černý kmín, melasa z cukrové řepy, pivovarské kvasnice, sušená karotka, semena řepky, lněná semena , rohovník , drcené listy kopřivy, řebříček, přeslička , květy heřmánku, pampeliška, semena pískavice, měsíček lékařský, červený jetel, Andornkraut, šalvěj, řeřicha, zeměžluč, zlatobýl, meduňka, pelyněk, anýz, česnek.

Doplňkové parametry

Kategorie: Bezobilné
Hmotnost: 15 kg