U objednávek přijatých do 6.12.2019 garantujeme jejich dodání do Vánoc.

Krmení pro koněn Bio Müsli 20 Kg

Kód: 1112
Neohodnoceno
Značka: LEXA
892 Kč / ks
Na objednávku

Müsli Bio

Vysoce kvalitní, vyvážené a lehce stravitelné krmivo s obsahem obilovin, které pochází z certifikovaných ekologických farem.

  • Rozumná míra energie, možno kombinovat s ovsem

  • Vyvážený podíl minerálů, vitamínů a stopových prvků

  • Produkty pochází z certifikovaných ekologických farem – BIO kvalita

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vysoce kvalitní a správně vyvážené bio krmivo z certifikovaných ekologických farem.

Vitalmix Bio obsahuje vysoce kvalitní obiloviny a to 20% hydrotermálně zpracovaných, dobře stravitelných kukuřičných vloček a 30% též hydrotermálně zpracovaných ječmenných vloček v BIO kvalitě. Tyto vysoce kvalitní vločky zajišťuje vyvážený přísun energie. Krmivo obsahuje organicky pěstovanou vojtěšku Alfalfa, která má řadu příznivých účinků. Je cenným zdrojem esenciálních aminokyselin, minerálů i vitamínů (B, C, D, E, K), podporuje vitalitu a má také příznivé účinky na kvalitu kůže, svalů, srsti a kopyt. Vitalmix Bio poskytne vyvážený příděl všech potřebných vitamínů, minerálů a stopových prvků a to v denní dávce počínající 500 g na 100 kg tělesné hmotnosti.

Vhodné pro koně:

Všechna plemena, v jakékoliv zátěži.

Doporučené dávkování:

V závislosti na vytížení až 500 g na 100 kg tělesné hmotnosti.

Z množství 500 g na 100 kg tělesné hmotnosti denně napájení je zajištěno pomocí minerálů a vitamínů. Při nižších množství krmiva, doporučujeme přídavek Minerálů Lexa. Ty pak vyberte podle plemene a zdravotního stavu koně. 

Složení:

Ječné vločky (hydrotermálně stravitelné a válcované) bio vojtěška bio kukuřičné lupínky (hydrotermálně stravitelné a válcované), bio pšeničné otruby, bio ječmen, bio melasa, chlorid sodný, fosforečnan vápenatý, uhličitan vápenatý, oxid hořečnatý.

Doplňkové parametry

Kategorie: Müsli
Hmotnost: 20 kg