U objednávek přijatých do 6.12.2019 garantujeme jejich dodání do Vánoc.

Krmení pro koně -Citlivé zažívání: Gastro Müsli 20 Kg

Kód: 1145
Neohodnoceno
Značka: LEXA
956 Kč / ks
Na objednávku

Strukturálně bohaté müsli v prémiové kvalitě pro citlivé koně.

  • strukturálně bohaté seno Timothee aktivně podporuje intenzitu žvýkání.
  • s kyselinovým výluhem a speciálním kvasinkovým komplexem.
  • vysoce kvalitní bílkovina pro podporu svalů
  • velmi kvalitní a kompletní zásobování minerálními, vitamínovými a stopovými prvky i při malém množství potravin.
  • s organicky vázanými stopovými prvky a vysokými dávkami vitamínu E.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Müsli pro koně s citlivým zažíváním.

Od vysoce výkonných sportovců až po hříbě - více než polovina všech koní trpí citlivým žaludkem, nebo se musí vzhledem k zdravotním problémům vypořádat s vážnými problémy se žaludkem. Krmení kromě snižování stresu a optimalizace chovu poskytuje spolehlivá a podpůrná opatření. Vitalmix Gastro je vysoce kvalitní cereálie - speciálně vyvinutá pro koně s citlivým žaludkem a trávicím traktem. Obsahuje vysoce Timothee seno, které spolehlivě podporuje intenzitu žvýkání tohoto müsli.

Vysoce kvalitní, obsahuje přirozené složky zvyšující stravitelnost bílkovin a kvalitu bílkovin pro podporu svalu a prevenci hubnutí, což je běžné u žaludečních problémů. Snadno stravitelné hydrotermálně trávené obilné vločky v kombinaci s přírodními kukuřičnými zárodky vytvářejí ideální základ pro vyvážené využití energie. Tato vysoce kvalitní obilovina LEXA Care obsahuje zvláště kvalitní a kompletní přísun životně důležitých minerálů, vitamínů a stopových prvků pro podporu vitality. Je bohatý na organické stopové prvky, jako je zinek, selen, mangan a měď. Kromě toho může hořčík a zinek podporovat vyvážený nervový systém. Cílená hladina vitamínů B a biotinu podporuje kvalitu kopyt, kůže a celkový metabolismus. Vitalmix Gastro obsahuje pro ochranu buněčných membrán vysoký obsah vitamínu E (600 mg na kg). Lněný olej a lněné semínko také poskytují esenciální mastné kyseliny. 

Ideální pro:

  • pro koně s citlivým zažíváním

Doporučené dávkování:

Lze dávkovat jako samostatné krmivo, nebo podle potřeby smíchání s obilovinami.

Velké koně: do 2 kg denně

Drobní koně, pony: do 1 kg denně

 
Rozdělte alespoň na 3 jídla denně. Před doplňováním vždy krmte senem. Krmte 1,5 kg sena (lépe 2 kg sena) na 100 kg tělesné hmotnosti denně. 

Vitalmix Gastro obsahuje vysoce kvalitní obsah minerálů, vitamínů a stopových prvků. Nepřidávejte další minerální krmivo v doporučené dávce!

V období těžkého žaludečního stresu doporučujeme podpůrné podávání tekutého přípravku Gastro Akut.

Doplňkové parametry

Kategorie: Müsli
Hmotnost: 20 kg