Krmení pro koně Classic Müsli 20 Kg

Kód: 1124
Neohodnoceno
Značka: LEXA
662 Kč / ks
skladem (20 ks)

Müsli Vitalmix Classic je vyvážené a dobře stravitelné krmivo v prémiové kvalitě bez obsahu ovsa. Určeno pro všechna plemena a typy zátěže Vašeho koně.

 Obsahuje 50% kukuřičných vloček a ječmen, vyráběných dle potravinové normy

  • Chutné a lehce stravitelné
  • Obohaceno vyváženým poměrem minerálů, vitaminů a stopových prvků

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jedná se o krmivo vysoké kvality, které Vašemu koni zajistí vyváženou a lehce stravitelnou potravu.

Toto chutné müsli se vyznačuje vysokým podílem ječmene a kukuřice, je obohaceno o pektin a jemné suché trávy pěstované v německém regionu. Zajišťuje nejen optimální příjem vlákniny, která příznivě působí na střevní trakt, ale také zaručuje vyvážený přísun veškerých důležitých minerálů, vitamínů a stopových prvků. Müsli Vitalmix Classic může být podáváno samostatně, nebo s přídavkem obilovin.

Vhodné pro koně:

Univerzální krmivo pro všechna plemena, typy ustájení a jakoukoliv zátěž.

Doporučené dávkování:

Kůň: do 3 kg na den

Malý kůň, poník: do 2 kg na den

Při denním dávkování 2,5 kg u velkého koně a 1 kg u malého koně/poníka je zajištěn potřebný přísun veškerých minerálů, vitamínů a stopových prvků pro Vašeho koně. V případě nižší denní dávky doporučujeme přidávat minerální krmiva Lexa.

Složení:

Ječmen (hydrotermálně otevřený a válcovaný), kukuřice (hydrotermálněotevřená a válcovaná), vojtěška, ovesné otruby, melasa,jablečné výlisky, pšeničné otruby, cukrovarské řízky, uhličitan vápenatý,chlorid sodný, dihydrogenfosforečnan sodný, řepkový olej, oxid hořečnatý

Doplňkové parametry

Kategorie: Müsli
Hmotnost: 20 kg