U objednávek přijatých do 6.12.2019 garantujeme jejich dodání do Vánoc.

Krmení pro koně Hobby Müsli 20 Kg

Kód: 1148
Neohodnoceno
Značka: LEXA
662 Kč / ks
Na objednávku

Müsli Hobby

Vyvážené krmivo pro koně v lehké zátěži, bez obsahu ovsa.

 

  • Mírná energie s vyváženým obsahem proteinů

  • Velmi chutné

  • Bez ovsa

  • Nízká spotřeba melasy ulehčuje metabolismus a trávení

  • S mořskými řasami

  • Vyvážený přísun minerálů, vitamínů a stopových prvků

Detailní informace

Detailní popis produktu

Müsli Hobby je vyvážené bezovsé krmivo pro koně v lehké zátěži, určené především k rekrečnímu ježdění.

Krmivo obsahuje hydrotermálně zpracované a válcované vločky ječmčne (20%) a kukuřice (29%), vyráběné v souladu s potravinářskými standardy. Bílkoviny zajišťují potřebnou energii a zároveň jsou lehce stravitelné. Podíl vojtěšky, cukrové řepy a minerálů v peletách podporují citlivý zažívací trakt koně. Malý obsah melasy nezatěžuje metabolismus a trávení. Vysoce kvalitní rostlinné oleje a mořské řasy podporují lesk srsti. Již při 500g/ 100kg hmotnosti zajistíte Vašemu koni potřebné množství všech nezbytných minerálů, vitamínů a stopových prvků. Müsli Vitalmix Hobby se ideálně hodí pro koně, kteří jsou využíváni především k rekreačnímu ježdění a mají lehkou fyzickou zátěž. V případě potřeby je možné doplnit ovsem.

Vhodné pro koně:

Koně v lehké zátěži, rekreační ježdění.

 Doporučené dávkování:

V závislosti na pracovním zatížení 300 - 600 gramů na 100 kg tělesné hmotnosti za den. Z množství 500 g na 100 kg tělesné hmotnosti denně je kompletně zajištěn potřebný přísun minerálů a vitamínů a stopových prvků. Při nižším množství krmné dávky, doporučujeme doplnění minerálními krmivy Lexa.

Složení:

Ječmenné vločky (hydrotermálně otevřené a válcované), kukuřičné lupínky (hydrotermálně otevřené a válcované), moučka z vojtěšky, melasa, pšeničné otruby, melasa, chlorid sodný, pivovarské kvasnice, řepkový olej, monokalciumfosfát, uhličitan vápenatý, uhlíky vápenatých mořských řas, oxid hořečnatý, moučka z mořských řas.

Doplňkové parametry

Kategorie: Müsli
Hmotnost: 20 kg