U objednávek přijatých do 6.12.2019 garantujeme jejich dodání do Vánoc.

Krmení pro koně Müsli pro Vytrvalost 20 Kg

Kód: 1133
Neohodnoceno
Značka: LEXA
698 Kč / ks
Na objednávku

Energicky bohaté celozrnné müsli pro koně, který chodí vytrvalost – müsli prvotřídní kvality.

  • zejména pro sportovní koně s vysokým nárokem na vytrvalostní výkon
  • vysoká hladina energie
  • vysoká kvalita vloček
  • malé množství melasy pro metabolickou úlevu
  • lze ideálně kombinovat se speciálními přípravky značky LEXA

Detailní informace

Detailní popis produktu

Koně který se věnuje vytrvalosti musí být plný energie, jak v tréninku, tak i při závodě. Pro tyto vysoké nároky je nezbytně nutné dodávat prostřednictvím krmiva, snadno stravitelné zdroje s vysokým obsahem energie. Velký důraz je zde kladen na postupné dodávání energie - tím je myšleno že kůň má energii dlouhodobou a to nejen na začátku tréninku / závodu. Kromě toho musí být k ochraně citlivého gastrointestinálního traktu použity složky krmiva, které umožňují maximální energetický výnos i v malém množství. Müsli je sestaven z obilných vloček nejvyšší kvality a potravinového standardu. Díky tomuto kvalitnímu složení je müsli optimálně vytvořeno pro vytrvalostního koně, nebo pro koně který musí mít dlouhodobější energii.

40% hydrotermálně štěpené kukuřičné vločky, 29% čistých hydratovaných ječmenných vloček je završeno speciální energetickou peletou, která kromě vysoce kvalitních bílkovin a trávících pektinů vyrovnává přísun minerálů, vitamínů (500 mg vitamínu E a 3 g hořčíku na kg pro podporu svalů a nervů) a stopové prvky.

Müsli lze použít jako jediné koncentrované krmivo nebo lze ideálně kombinovat s ovsem. Oves musí byt nakombinován správně, aby energetický proud byl rovnoměrný.

Co dalšího by se mělo zvážit u tohoto sportu?

Čím vyšší jsou požadavky na výkon, tím vyšší je tlak na srdeční a kosterní svaly. S těmito požadavky se také zvyšuje potřeba vitamínu E a esenciálních aminokyselin, živin, které podporují intaktní srdeční a kosterní svaly. Pro nejvyšší nároky na svaly (výkonné koně) doporučujeme dostatečný příjem selenu (Super-E 100 a Energy Power Liquid speciálně přizpůsobené tomuto požadavku). Vezměte prosím na vědomí následující doporučení krmení pro vysoce výkonné koně.

Vhodné pro koně:

  • Sportovní koně s vysokým vytrvalostním výkonem
  • individuálně přizpůsoben výkonovým požadavkům koně kromě jiných produktů.

Doporučení:

Velké koně: 2 kg na den

Malé koně a pony: do 1 kg denně

Již z množství 400 g na 100 kg tělesné hmotnosti je zajištěna denní zásoba minerálů a vitamínů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Müsli
Hmotnost: 20 kg