U textilu, batohů, bandážek si vyberte motiv, barvu a velikost. Do 7-10 pracovních dnů vám objednané zboží vyrobíme a dodáme.

Strip Hair - čištění srsti koně čištění srsti koně - Hřbílko na koně

Kód: 40
Tip
49 hodnocení
Značka: BETTY´S BEST
1 079 Kč / ks
skladem (7 ks)

 

The StripHair ™ Gentle Groomer je unikátní čistící nástroj patentovaný v USA, který bez velké námahy odstraní z Vašeho koně zaschlé bahno, prach, písek, starou srst, staré kožní šupiny a pot. Je naprosto bezpečný pro čištění v oblasti kolem očí a dokonce i v oblasti kloubů, které jsou při použití klasických nástrojů hůře omyvatelné.  StripHair nemá žádné ostré části, a je tudíž bezpečný a vhodný i pro citlivé koně. 


Předchozí model StripHair Gentle Grooming  je mimo jiné vítězem Horses Product of the Year 2018 (Koňský produkt roku 2018) v kategorii Péče o koně. Vítěze zvolila odborná porota, a hlasující milovníci koní. Na stránkách  http://www.horsesproductoftheyear.com .

 

StripHair Gentle Groomer Classic (černý) - Dokonale tvarovaný, vhodný pro všechny druhy koní, pony, krátkosrtstých psů, koček i ostatní zvířata. Všechny funkce jsou uvedeny v podrobném popisu níže.

Detailní informace

Detailní popis produktu

TAGY:

Koně a pony, pro jezdce, čištění koně, kůň, hřbílko na koně, hřeblo na koně, rejžák na koně, kartáč na koně, Hřbílko na koně.

Co je StripHair gentle Groomer? Nejlepší čistící prostředek na srst koně

 

  • StripHair Gentle Groomer - použijte místo tvrdého hřbílka a měkkého kartáče v jednom. StripHair vyrobený z patentované směsi přírodního kaučuku zvládne odstranit i několik dní zaschlé bahno na srsti Vašeho koně. A nebo ji zbavit zimní srsti naráz a bez zbytečné námahy. Díky StripHair ušetříte mnoho času, který každý správný koňák ocení. Další velkou výhodou je i to, že StripHair dokonale promasíruje svaly Vašeho koně před i po samotné jízdě a tím podporuje cirkulaci krve v celém těle. Pro velmi citlivé koně, taková masáž má až terapeutický účinek. V neposlední řadě musíme zmínit i velkou výhodu v tom, že tento nástroj se absolutně přizpůsobuje stavbě těla koně. Tudíž musíme zdůraznit fakt, že je StripHair velmi citlivý a můžete s ním vyčistit jak obličej koně, tak i klouby, slabiny nebo oblasti kolem kopyt. Pokud svého koně čas od času myjete také šampónem, tak Vám StripHair opět bude kupomoci. Výborně se s ním veškerá špína stírá i za mokra...tudíž Vám poslouží dokonce i jako stěrka. Poslouží i k odstranění stop po zaschlém potu. 

FAQ 

 

Jak použít StripHair? A na co je?

 

 

Je určen pro odstranění starých chloupků (dlouhých i krátkých), nečistot a alergenů.
 
Držte StripHair v úhlu 45 stupňů a přiměřeným tlakem jednoduše smeťte všechny nečistoty či línající chlupy ve směru růstu chloupků. Budete se divit, jak snadno to jde - není třeba velkého tlaku! A navíc nepoškodíte kůži a srst.
 
StripHair Groomer je také ideální pro všechny velké plochy. Přední část (u nápisu StripHair) je flexibilní a ideální pro oblasti, jako je koňská hlava, šlachy, slabiny, úpony, všechny měkké oblasti atd. To vše aniž by to vyvolalo vašemu koni nějaké potíže či stres. Ve skutečnosti neexistuje nic lepšího, co by umělo zcela bezbolestně a šetrně odstranit obávané zaschlé bahno a další nečistoty na těle/nohou/obličeji koně.
 
Pokud chcete odstranit zaschlé bláto a pot atd., pak nástroj použijte jeho texturovanou stranou. Nebojte se, kůži koně a ani žíně nepoškodíte.
 
Jestli svého koně holíte není problém. StripHair nefunguje jen v období línání. Bude totiž základním pilířem vašeho čištění. Tudíž pokud uvidíte značnou hromádku nejrůznějších lupů, prachu atd. z oholeného koně...nedivte se. Funguje totiž defacto jako magnet na špínu všeho druhu.
 
Pokud chcete svého koně vykoupat, pak OPĚTOVNĚ použijte texturovanou stranu StripHairu, která vám pomůže vytvořit pěnu a pak na setření použijte hranu, tak aby jste dostali všechnu špínu, pot a použitý šampón pryč. StripHair následně použijte na setření přebytečné vody. Funguje jako STĚRKA.
 
Pokud chcete po vyčištění nečistot koně "doleštit" přejíždějte celou plochou StripHairu po srsti koně.
 
Vhodný i k čištění kopyt. Lehce seškrábete uschlé bláto, písek, hlínu a další nečistoty.
 
 

Jak dlouho vám StripHair vydrží?

StripHair byl testován kovboji v USA. Výrobek snáší hrubé zacházení, tak i přírodní živly. Tento nástroj je trvanlivý, pružný a výkonný. StripHair odvede  mnoho let dobré služby.

Je StripHair jemný?

Pokud je váš kůň citlivý, a pokud jste byli někdy znepokojeni hrubostí hřibílek a tuhých kartáčů. A nedokážete najít ten správný nástroj pro čištění nohou nebo jiných choulostivých oblastí, ... pak StripHair je odpovědí. StripHair je váš  „jemný pomocník“.

Co dělá StripHair jemným?

Tradičně používané nástroje na koňskou srst ji mohou často poškrábat. StripHair je naopak jemný, ale účinný  nástroj. Tento unikátní patentovaný produkt využívá flexibilní vroubkovaný přírodní kaučuk, který dovede z těla koně pohodově odstranit starou srst, nečistoty a alergeny. Kromě toho má texturovanou stranu, která odstraní uschlé bláto a nebo pot bez poškození pokožky koně. StripHair nabízí jemnou, ale účinnou péči pro Vašeho koně. Váš kůň bude STRIPHAIR milovat!

Lze používat StripHair i v zimě?

StripHair je možné bezpečně používat i v zimních měsících...zkrátka CELOROČNĚ.

Jak se čistí StripHair?

StripHair zůstává čistý. Nezůstávají na něm chlupy ani špína, jak to znáte u tradičních nástrojů. Stačí jen občas opláchnout pod tekoucí vodou a nebo setřít navlhčeným hadříkem. Anti-bakteriální a anti-houbová činidla jsou přidána do materiálu, ze kterého je StripHair vyroben, takže se nemusíte bát bakterií. Pokud byste se obávali jakéhokoli druhu křížové kontaminace mezi koňmi, pak jednoduše otřete nástroj hadříkem napuštěný dezinfekčním prostředkem.

Je Striphair vhodný i pro psi a kočky? 

Pokud máte zvíře, které líná, pak se opět dá použít StripHair! 

Sníží StripHair potřebu koupání koně?

StripHair efektivně a pohodlně odstraní veškerou uvolněnou srst, špínu a lupy a zároveň prokrvuje pokožku, obnovuje každý vlasový folikul, takže leží rovně a distribuje vlastní přírodní maz a udržuje pokožku koně zdravou. Při pravidelném používání StripHair nástrojů, dosáhnete zdravého a přirozeného lesku srsti vašeho koně.

Může se StripHair použít na čištění podsedlové dečky?

Ano může! Budete překvapeni až zjistíte, jak snadno a bezpečně StripHair odvede svou práci. Ze špinavé/chlupaté podsedlové dečky udělá rázem čistou. To samé se dá říct i o koňských dekách, jezdeckých rajtkách a čapsech. 

Jaká je dodací lhůta a cena dopravy?

Striphair dodáváme obvykle do 10 dnů v rámci České a Slovenské republiky. 

Doprava - poštovné je účtováno zvlášť.

 

StripHair záruka?

Ano! Jsme si docela jisti, že budete spokojeni se svým nákupem StripHair. StripHair má  všechny funkce uvedené na oficiálním webu StripHair.com a uvedené v našich videí.

Zásady vrácení peněz?

Chceme, abyste byli zcela spokojeni s objednávkou. Pokud z nějakého důvodu nejste spokojeni, přijmeme včasné vrácení nepoužitého, čistého, nebo vadného dodaného zboží. Použité zboží nemůže být vráceno. Vrácené zboží by mělo zahrnovat obal a veškeré dodané příslušenství. Musí být ve stejném stavu, jako když bylo přijato.

 

Pokud chcete vrátit zboží, pak nás prosím kontaktujte  do 14 dnů poté, co jste zboží obdrželi.

Náklady na dopravu pro vrácení zboží jdou na náklady odběratele.


Do 14 dnů poté, co obdržíme vrácené zboží a vrácené zboží splňuje naše zásady vrácení zboží,  vám vrátíme částku nákupu na váš bankovní účet.

 Doplňkové parametry

Kategorie: VYBAVENÍ PRO KONĚ a jezdce
Hmotnost: 0.265 kg

StripHair - ideál

StripHair bahno