U objednávek přijatých do 6.12.2019 garantujeme jejich dodání do Vánoc.

Krmení pro koně Western Top Müsli 20 Kg

Kód: 1163
Neohodnoceno
Značka: LEXA
698 Kč / ks
Na objednávku

Výživné müsli plné vitamínů speciálně vytvořené  pro westernové koně

  • vojtěška, pro podporu žvýkání

  • bohaté na vysoce kvalitní bílkoviny, které podporují svalový metabolismus a tvorbu svalů

  • pivovarské kvasnice pro podporu zažívací

  • obsahuje esenciální aminokyseliny, methionin a threonine

Detailní informace

Detailní popis produktu

Západní plemena, jako jsou koně Quarter, nebo plnokrevník Appalloosa vyžadují v potravě vysoký obsah esenciálních aminokyselin a mají genetické dispozice k silnému tréninku svalové hmoty. Toto krmivo bylo speciálně navrženo tak, aby tyto potřeby výživy byly bezezbytku pokryty. Přirozenou tvorbu svalů podporuje jednak trénink, ale také správné krmivo. Müsli obsahuje vojtěšku, 30% kukuřičných vloček a 31% ječmenných vloček hydrotermálně zpracovaných a válcovaných. Vojtěška podporuje žvýkání, zpomaluje příjem krmiva a upravuje trávicí procesy. Řepkový olej a pivovarské kvasnice příznivě působí na trávicí trakt a zajišťují krásnou lesklou srst. Západní Top Mix má vyvážený přísun nezbytných minerálů, vitamínů a stopových prvků. Při krmení koně v lehké zátěži 400 g na 100 kg tělesné hmotnosti jsou, dodávky minerálů, vitamínů a stopových prvků pokryty. V době zvýšeného stresu, jako je intenzivní trénink nebo soutěže je toto müsli ideálním a doporučeným krmivem. Neboť čím více svalové práce, tím vyšší je spotřeba aminokyselin a vitamínu E.

Vhodné pro koně:

Pro westernová plemena koní

Doporučené dávkování:

Western Top Mix, může být použit v případě potřeby jako jediné krmivo, nebo v kombinaci s ovsem. Množství - 400 g na 100 kg tělesné hmotnosti - ideální poměr minerálů, vitamínů a stopových prvků.

Složení:

Ječné vločky (hydrotermálně zpracované a válcované), kukuřičné lupínky (hydrotermálně zpracované a válcované), vojtěška, pšeničné otruby, moučka z vojtěšky, vápenaté mořské řasy, pšeničné otruby, Leinexpellerfeinmehl, droždí, cukrová řepa, řepkový olej, mořská sůl, oxid hořečnatý, moučka z mořských řas

Doplňkové parametry

Kategorie: Müsli
Hmotnost: 20 kg