Horse Cake Dortík pro tvého koně.

Kód: 1655
Tip
249 Kč –19 %
dort nový
249 Kč –19 % 200 Kč / ks
skladem (7 ks)
Možnosti doručení

Animal Cake; dortíková směs pro Tvého koně!  Má tvůj kůň narozky a nebo mu chceš prostě dopřát extra ňaminku? Tak tohle je přesně to pravé. 100% přírodní pochoutka, díky které získá chvíle odměny Tvého koně zcela nový rozměr. Na tomhle si vážně smlsne. ?

 

Připrava: Dortovou směs stačí smíchat s 700 ml vroucí vody a nechat zchladnout. Tímto způsobem získáme základní pevný dortový korpus. Jako forma slouží přímo dóza, ve které se Animal Cake prodává. Zákazník si však může vytvořit různé vlastní tvary – srdíčko, čtverec, podkovu atd. Po ztuhnutí a vyklopení z formy je již na každém, jak si dort finálně dozdobí a vtiskne mu tak jedinečnou podobu.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis

Zapojte svou fantazii a vytvořte speciální dort s vlastním zdobením. Základní korpus obstará Animal Cake a Vy tak již můžete přemýšlet nad tím, jak bude finálně Váš nevšední pamlsek vypadat.

  1. SMÍCHEJTE SMĚS S VROUCÍ VODOU,
  2. DEJTE VZNIKLOU KAŠI ZPĚT DO DÓZY ČI JINÉ FORMY A NECHTE ZCHLADNOUT,
  3. VZNIKLÝ KORPUS VYKLOPTE A OZDOBTE.

Směs byla vyvinuta ve spolupráci s koňskými výživovými specialisty. 

Co vše dortová směs pro koně obsahuje?

Samé dobré věci, které koníkovi budou chutnat.
Konkrétně: jablečná vláknina (pektin), ječné vločky, jablečné výlisky sušené, hrachové vločky, kukuřičné vločky, saflorové semeno (světlice barvířská),
pšeničné otruby, vločkované lněné semeno, čekankové řízky, třtinová melasa, uhličitan vápenatý.

Hmotnost: 440 g

ČASTÉ DOTAZY

Jakou má směs trvanlivost?

Trvanlivost je 9 měsíců od data výroby. Jedná se o suchou směs podobnou klasickému müsli. Dóza se skladuje v suchu a chladu.

Do kdy musím koníkovi dát již hotový dort?

Již hotový dort doporučujeme zkrmit tentýž den. Pokud si však dortovou směs po zalití vodou dáte na ztuhnutí do lednice a vytáhnete ji až druhý den, vůbec nic se nestane. Stačí následně vyklopit, nazdobit a překvapit koníka nečekanou dobrůtkou.

Prodáváte hotové dorty?

Ne, Animal Cake je vždy jen suchá dortová směs. Jedná se o polotovar. Dort však vytvoříte ze směsi jednoduchým způsobem a vzniklý korpus nazdobíte tím, co má váš koník nejraději.

Doplňkové parametry

Kategorie: Animal Cake
Hmotnost: 0.4 kg